Onze mensen

Maak kennis met onze mensen. Het team van ProCare wil graag voldoen aan de behoefte van onze klanten. We zijn deskundig, snel en betrouwbaar. Want ondernemingen van wereldklasse moeten op ons kunnen rekenen.

Sales

Dankzij de komst van Kimberly is het team in Leuven inmiddels twee man sterk. Als cum laude afgestuurde bewegingswetenschapper en met een achtergrond als recruitment consultant, weet ze als geen...

lees meer >

Kimberly Welkenhuyzen, MSc.

Accountmanager
+32 16795329
kwelkenhuyzen@procare.be

Wanneer u regelmatig met ons kantoor in Groningen belt, is de karakteristieke stem van Jim u vast niet ontgaan. Deze vriendelijke, sportieve collega blijft rustig in elke situatie, is niet...

lees meer >

Jim van Weerden

Sales support
050 5715074
info@procarebv.nl

Zegt u Biodex, AlterG of GymAwere? Dan zeggen wij Rick! Het kan niet anders dan dat deze BW-er met als studierichting sport science, alles weet van sport! Rick is dan...

lees meer >

Rick Nevels, MSc.

Accountmanager
050-5715074
rnevels@procarebv.nl

Dat het ProCare team bestaat uit enthousiastelingen en sportfanaten, mag duidelijk zijn. Iemand die zelfs hier in uitblinkt is sterspeler Anna Julia. Deze bewegingswetenschapper is erg ambitieus, zowel in haar...

lees meer >

Anna Julia Janssen, MSc.

Accountmanager
050-5715074
AJanssen@procarebv.nl

Een van de drijvende krachten achter ons kantoor in Leuven is de Belgische Thijs! Ook Thijs heeft een studie Bewegingswetenschappen afgerond en onze specialist op het gebied van Biodex, AlterG...

lees meer >

Thijs Demeyere, MSc.

Accountmanager
+32(0)468165893
TDemeyere@procare.be

Deze nuchtere en rustige Drent staat graag voor u klaar. Als supportmedewerker helpt hij op afstand bij problemen met uw software. Zijn specialisme ligt op het gebied van bewegingsanalyse, met...

lees meer >

Ruben Prinsen, MSc.

Bewegingswetenschapper
050 5715074
rprinsen@procarebv.nl

Als er iemand alles van bewegingsanalyse weet dan is het Jiska wel! Deze veelzijdige bewegingswetenschapper en enthousiaste productspecialist heeft waarschijnlijk iedere plaats in Nederland al gezien. Ze ondersteunt het ProCare...

lees meer >

Jiska Kempen, PhD

Clinical Consultant
050 5715074
jkempen@procarebv.nl

Als er iemand van hot naar her rent en weer terug naar kantoor dan is het Ingeborg wel. Deze hardwerkende bewegingswetenschapper ondersteunt met haar productspecialisme waar nodig en draagt haar...

lees meer >

Ingeborg Trul, MSc.

Bewegingswetenschapper
050 5715074
itrul@procarebv.nl

Als er iemand een vlotte babbel heeft, dan is het Maarten wel. U kunt hem het hemd van het lijf vragen over bewegingslabs en Vicon. Wat u hem ook vraagt,...

lees meer >

Maarten Derriks, MSc.

Accountmanager
050 5715074
mderriks@procarebv.nl

Onze sales manager Johan is een echte verbinder en ziet overal opportunity's. Hij weet wat er speelt onder onze diverse klantgroepen en ziet het als een uitdaging om diverse partners...

lees meer >

Johan van Cuijk, MSc.

Sales Manager
050 5715074
jvancuijk@procarebv.nl

De goedlachse Jolmer staat u altijd vrolijk te woord en denkt graag met u mee. Zijn jarenlange ervaring bij medische groothandels gebruikt hij graag om u te voorzien van een...

lees meer >

Jolmer de Boer

Accountmanager
050 5715074
jdeboer@procarebv.nl

Folkert zit inmiddels al heel wat jaartjes achter het bureau bij ProCare. Na een stage bij ons en het afronden van zijn studie bedrijfseconomie is hij blijven plakken. Als er...

lees meer >

Folkert Hoekstra

Sales support
050 5715074
info@procarebv.nl

Onze lieve collega Marian is al heeeel wat jaren actief voor onze organisatie. Niet lang geleden mocht ze haar 40-jarig jubileum bij ons vieren. In die 40 jaar heeft ze...

lees meer >

Marian Wijchers

Sales support
050 5715074
info@procarebv.nl

Wilco is het aanspreekpunt voor active ageing en revalidatie. Deze accountmanager met jarenlange ervaring in de zorg, communiceert er graag op los.  Zo zit hij altijd bovenop zijn mail en...

lees meer >

Wilco Nammensma

Accountmanager
050 5715074
wnammensma@procarebv.nl

Service&Onderhoud

Koos Lamers

Service Engineer
050 5731918
klamers@procarebv.nl

Andries – Erik van der West

Service Coördinator
050 5731918
avanderwest@procarebv.nl

Bas Janssens

Service Engineer
050 5731918
bjanssens@procarebv.nl

Frank Kraal

Service Engineer
050 5731918
fkraal@procarebv.nl

Arjen Walraven

Projectmanager service en onderhoud
050 5731918
awalraven@procarebv.nl

Eric Pots

Service Engineer
050 5731918
epots@procarebv.nl

Aafko is het zonnetje van kantoor. Hij wandelt graag bij iedereen naar binnen voor een kopje koffie en een praatje. Deze vrolijke en behulpzame collega heeft jarenlange ervaring in de...

lees meer >

Aafko Roggema

Customer Support Manager
050 5715074
aroggema@procarebv.nl

Marketing

Jessika van der Werf

Online Marketing Specialist
050 5715074
jvanderwerf@procarebv.nl

Magazijn/inkoop

John Eggens

Magazijnmeester
050 5715074

Mark Roemers

Magazijn Medewerker
050 5715074

Gertjan Kuiper

Inkoper
050 5730446

Administratie/HRM

Jessica van Genderen

Receptioniste
050 5715074

Pieter Booi

Security Officer
050 5715074

Marita Kapper

Receptioniste
050 5715074

Angela Buitenwerf

Administratief Medewerker
050 5715074

Directie

Harrie Baas

Algemeen Directeur
06 52685420