Onze mensen

Maak kennis met onze mensen. Het team van ProCare wil graag voldoen aan de behoefte van onze klanten. We zijn deskundig, snel en betrouwbaar. Want ondernemingen van wereldklasse moeten op ons kunnen rekenen.

Sales

Onze lieve collega Marian is al heeeel wat jaren actief voor onze organisatie. Niet lang geleden mocht ze haar 40-jarig jubileum bij ons vieren. In die 40 jaar heeft ze...

lees meer >

Marian Wijchers

Sales support
050 5715074
info@procarebv.nl

Folkert zit inmiddels al heel wat jaartjes achter het bureau bij ProCare. Na een stage bij ons en het afronden van zijn studie bedrijfseconomie is hij blijven plakken. Als er...

lees meer >

Folkert Hoekstra

Sales support
050 5715074
info@procarebv.nl

Wanneer u regelmatig met ons kantoor in Groningen belt, is de karakteristieke stem van Jim u vast niet ontgaan. Deze vriendelijke, sportieve collega blijft rustig in elke situatie, is niet...

lees meer >

Jim van Weerden

Sales support
050 5715074
info@procarebv.nl

Jakob de Haan

Sales support
050 5715074
info@procarebv.nl

Tjalle is sinds eind 2020 werkzaam voor ProCare als operationeel manager. Hij heeft inmiddels meer dan 20 jaar ervaring in deze functie bij verschillende bedrijven. Met een achtergrond in Technische...

lees meer >

Tjalle Dijkstra

Operationeel Manager
050 5715074
tdijkstra@procarebv.nl

Onze sales manager Johan is een echte verbinder en ziet overal opportunity's. Hij weet wat er speelt onder onze diverse klantgroepen en ziet het als een uitdaging om diverse partners...

lees meer >

Johan van Cuijk, MSc.

Sales Manager
050 5715074
jvancuijk@procarebv.nl

Wilco is het aanspreekpunt voor active ageing en revalidatie. Deze accountmanager met jarenlange ervaring in de zorg, communiceert er graag op los.  Zo zit hij altijd bovenop zijn mail en...

lees meer >

Wilco Nammensma

Accountmanager
050 5715074
wnammensma@procarebv.nl

Als er iemand een vlotte babbel heeft, dan is het Maarten wel. U kunt hem het hemd van het lijf vragen over bewegingslabs en Vicon. Wat u hem ook vraagt,...

lees meer >

Maarten Derriks, MSc.

Accountmanager
050 5715074
mderriks@procarebv.nl

De goedlachse Jolmer staat u altijd vrolijk te woord en denkt graag met u mee. Zijn jarenlange ervaring bij medische groothandels gebruikt hij graag om u te voorzien van een...

lees meer >

Jolmer de Boer

Accountmanager
050 5715074
jdeboer@procarebv.nl

Zegt u Biodex, AlterG of GymAwere? Dan zeggen wij Rick! Het kan niet anders dan dat deze BW-er met als studierichting sport science, alles weet van sport! Rick is dan...

lees meer >

Rick Nevels, MSc.

Accountmanager
050-5715074
rnevels@procarebv.nl

Dat het ProCare team bestaat uit enthousiastelingen en sportfanaten, mag duidelijk zijn. Iemand die zelfs hier in uitblinkt is sterspeler Anna Julia. Deze bewegingswetenschapper is erg ambitieus, zowel in haar...

lees meer >

Anna Julia Janssen, MSc.

Accountmanager
050-5715074
AJanssen@procarebv.nl

Dankzij de komst van Kimberly is het team in Leuven inmiddels twee man sterk. Als cum laude afgestuurde bewegingswetenschapper en met een achtergrond als recruitment consultant, weet ze als geen...

lees meer >

Kimberly Welkenhuyzen, MSc.

Accountmanager
+32 16795329
kwelkenhuyzen@procare.be

Een van de drijvende krachten achter ons kantoor in Leuven is de Belgische Thijs! Ook Thijs heeft een studie Bewegingswetenschappen afgerond en onze specialist op het gebied van Biodex, AlterG...

lees meer >

Thijs Demeyere, MSc.

Accountmanager
+32(0)468165893
TDemeyere@procare.be

Deze nuchtere en rustige Drent staat graag voor u klaar. Als supportmedewerker helpt hij op afstand bij problemen met uw software. Zijn specialisme ligt op het gebied van bewegingsanalyse, met...

lees meer >

Ruben Prinsen, MSc.

Bewegingswetenschapper
050 5715074
rprinsen@procarebv.nl

Service&Onderhoud

Arjen Walraven

Projectmanager service en onderhoud
050 5731918
awalraven@procarebv.nl

Andries – Erik van der West

Service Coördinator
050 5731918
avanderwest@procarebv.nl

Aafko is het zonnetje van kantoor. Hij wandelt graag bij iedereen naar binnen voor een kopje koffie en een praatje. Deze vrolijke en behulpzame collega heeft jarenlange ervaring in de...

lees meer >

Aafko Roggema

Customer Support Manager
050 5715074
aroggema@procarebv.nl

Eric Pots

Service Engineer
050 5731918
epots@procarebv.nl

Bas Janssens

Service Engineer
050 5731918
bjanssens@procarebv.nl

Frank Kraal

Service Engineer
050 5731918
fkraal@procarebv.nl

Koos Lamers

Service Engineer
050 5731918
klamers@procarebv.nl

Marketing

Jessika van der Werf

Online Marketing Specialist
050 5715074
jvanderwerf@procarebv.nl

Magazijn/inkoop

John Eggens

Magazijnmeester
050 5715074

Mark Roemers

Magazijn Medewerker
050 5715074

Gertjan Kuiper

Inkoper
050 5730446

Administratie/HRM

Marita Kapper

Receptioniste
050 5715074

Jessica van Genderen

Receptioniste
050 5715074

Lidewij Scholtens

Receptioniste
050 5715074

Angela Buitenwerf

Administratief Medewerker
050 5715074

Sandra Haakma

Administratief Medewerker
050 5715074

Marijke Charité – van Hoeve

Administratief Medewerker
050 5715074

Pieter Booi

Security Officer
050 5715074

Directie

Harrie Baas

Algemeen Directeur
06 52685420