Onze mensen

Maak kennis met onze mensen. Het team van ProCare wil graag voldoen aan de behoefte van onze klanten. We zijn deskundig, snel en betrouwbaar. Want ondernemingen van wereldklasse moeten op ons kunnen rekenen.

Sales

Onze lieve collega Marian is al heeeel wat jaren actief voor onze organisatie. Niet lang geleden mocht ze haar 40-jarig jubileum bij ons vieren. In die 40 jaar heeft ze...

lees meer >

Marian Wijchers

Sales support
050 5715074
info@procarebv.nl

Folkert zit inmiddels al heel wat jaartjes achter het bureau bij ProCare. Na een stage bij ons en het afronden van zijn studie bedrijfseconomie is hij blijven plakken. Als er...

lees meer >

Folkert Hoekstra

Medior Finance & Control
050 5715074
info@procarebv.nl

U heeft hem vast al eens aan de lijn gehad, onze bewegingswetenschapper én sales supportmedewerker Jakob. Als rasechte Fries is het niet gek dat Jakob zijn stage bij zijn favo...

lees meer >

Jakob de Haan

Sales support
050 5715074
info@procarebv.nl

Een manusje van alles kan je Gülsah gerust noemen. Want naast dat ze klanten helpt als sales supportmedewerker, is ze coördinator en organisator van onze cursussen en evenementen. Gülsah heeft...

lees meer >

Gülsah Albayrak

Sales support & Cursus coördinator
050 5715074
info@procarebv.nl

Tjalle is sinds eind 2020 werkzaam voor ProCare als operationeel manager. Hij heeft inmiddels meer dan 20 jaar ervaring in deze functie bij verschillende bedrijven. Met een achtergrond in Technische...

lees meer >

Tjalle Dijkstra

Operationeel Manager
050 5715074
tdijkstra@procarebv.nl

Onze Sales & Marketing Manager Robert is een echte verbinder en ziet overal opportunity's. Met zijn jarenlange ervaring in Sales en Marketing in de sportwereld ziet hij het als een...

lees meer >

Robert Wayper

Sales & Marketing Manager
050 5715074
rwayper@procarebv.nl

Wilco is het aanspreekpunt voor active ageing en revalidatie. Deze accountmanager met jarenlange ervaring in de zorg, communiceert er graag op los.  Zo zit hij altijd bovenop zijn mail en...

lees meer >

Wilco Nammensma

Accountmanager
050 5715074
wnammensma@procarebv.nl

Marlieke is onze accountmanager voor de Bedrijfsgeneeskunde. Met een achtergrond in de bewegingswetenschap én ervaring in de IT business kan ze onze klanten als geen ander adviseren over de juiste...

lees meer >

Marlieke de Kuijper, MSc.

Accountmanager
050 5715074
mdekuijper@procarebv.nl

Als er iemand een vlotte babbel heeft, dan is het Maarten wel. U kunt hem het hemd van het lijf vragen over bewegingslabs en Vicon. Wat u hem ook vraagt,...

lees meer >

Maarten Derriks, MSc.

Accountmanager
050 5715074
mderriks@procarebv.nl

Hardlopen, atletiek, windsurfen, fietsen, gitaar spelen. Tsja, wat kan 'ie eigenlijk niet? Met deze sportieve hobby's en twee afgeronde masters in Bewegingswetenschappen en Biomedische Technologie is het niet zo verrassend...

lees meer >

Eric van der Meer, MSc.

Accountmanager
050-5715074
evandermeer@procarebv.nl

Dat het ProCare team bestaat uit enthousiastelingen en sportfanaten, mag duidelijk zijn. Iemand die zelfs hier in uitblinkt is sterspeler Anna Julia. Deze bewegingswetenschapper is erg ambitieus, zowel in haar...

lees meer >

Anna Julia Janssen, MSc.

Accountmanager
050-5715074
AJanssen@procarebv.nl

Dankzij de komst van Kimberly is het team in Leuven inmiddels twee man sterk. Als cum laude afgestuurde bewegingswetenschapper en met een achtergrond als recruitment consultant, weet ze als geen...

lees meer >

Kimberly Welkenhuyzen, MSc.

Accountmanager
+32 16795329
kwelkenhuyzen@procare.be

Een van de drijvende krachten achter ons kantoor in Leuven is de Belgische Thijs! Ook Thijs heeft een studie Bewegingswetenschappen afgerond en onze specialist op het gebied van Biodex, AlterG...

lees meer >

Thijs Demeyere, MSc.

Accountmanager
+32(0)468165893
TDemeyere@procare.be

Support

Aafko is het zonnetje van kantoor. Hij wandelt graag bij iedereen naar binnen voor een kopje koffie en een praatje. Deze vrolijke en behulpzame collega heeft jarenlange ervaring in de...

lees meer >

Aafko Roggema

Customer Support Manager
050 5715074
aroggema@procarebv.nl

Wilt u iets weten over inspanningstesten? Dan bent u bij productspecialist Laura aan het juiste adres. Zij verspreidt namelijk het liefst iedere dag al haar kennis over de inspanningsfysiologie. Dát...

lees meer >

Laura Huinink, MSc.

Bewegingswetenschapper
050 5715074
lhuinink@procarebv.nl

Deze nuchtere en rustige Drent staat graag voor u klaar. Als supportmedewerker helpt hij op afstand bij problemen met uw software. Zijn specialisme ligt op het gebied van bewegingsanalyse, met...

lees meer >

Ruben Prinsen, MSc.

Bewegingswetenschapper
050 5715074
rprinsen@procarebv.nl

Service&Onderhoud

Björn Zweegers

Service Engineer
050 5715074
bzweegers@procarebv.nl

Arjen Walraven

Projectmanager service en onderhoud
050 5731918
awalraven@procarebv.nl

Andries – Erik van der West

Service Coördinator
050 5731918
avanderwest@procarebv.nl

Eric Pots

Service Engineer
050 5731918
epots@procarebv.nl

Bas Janssens

Service Engineer
050 5731918
bjanssens@procarebv.nl

Frank Kraal

Service Engineer
050 5731918
fkraal@procarebv.nl

Koos Lamers

Service Engineer
050 5731918
klamers@procarebv.nl

Marketing

Nicole is onze online marketing specialist. Deze structuurjunkie is altijd in de weer met planningen, kalenders en to do lijstjes. En wilt u een tekst laten controleren? Dan staat taalfreak...

lees meer >

Nicole Boelens

Online Marketing Specialist
050 5715074
info@procarebv.nl

Magazijn/inkoop

John Eggens

Magazijnmeester
050 5715074

Mark Roemers

Magazijn Medewerker
050 5715074

Gertjan Kuiper

Inkoper
050 5730446

Administratie/HRM

Marita Kapper

Receptioniste
050 5715074

Jessica van Genderen

Receptioniste
050 5715074

Lidewij Scholtens

Junior Projectcoördinator
050 5715074

Angela Buitenwerf

Administratief Medewerker
050 5715074

Sandra Haakma

Administratief Medewerker
050 5715074

Marijke Charité – van Hoeve

Administratief Medewerker
050 5715074

Pieter Booi

Security Officer
050 5715074

Directie

Harrie Baas

Algemeen Directeur
06 52685420