Aafko Roggema

Customer Support Manager

Aafko is het zonnetje van kantoor. Hij wandelt graag bij iedereen naar binnen voor een kopje koffie en een praatje. Deze vrolijke en behulpzame collega heeft jarenlange ervaring in de revalidatie- en fysiotherapiewereld. Hij is een meester in het oplossen van problemen. 

050 5715074
aroggema@procarebv.nl

Andere medewerkers van de afdeling Service&Onderhoud

Koos Lamers

Service Engineer
050 5731918
klamers@procarebv.nl

Andries – Erik van der West

Service Coördinator
050 5731918
avanderwerst@procarebv.nl

Bas Janssens

Service Engineer
050 5731918
bjanssens@procarebv.nl

Frank Kraal

Service Engineer
050 5731918
fkraal@procarebv.nl

Arjen Walraven

Projectmanager service en onderhoud
050 5731918
awalraven@procarebv.nl

Eric Pots

Service Engineer
050 5731918
epots@procarebv.nl